Słowo – niby nic, a może zadziałać jak dobra wróżka

Czy to możliwe? Już nie pamiętam kiedy czekolada tak mnie urzekła, zawróciła mi w głowie. Smak cukierka był nadzwyczajny. Kawka niecodzienna… Wszystko dzięki moim Czytelniczkom. Ze wzruszeniem otwierałam każdą kopertę, a smakowe niespodzianki sprawiły mi wielką przyjemność.

I chociaż często (dzięki mediom społecznościowym) prowadzę „na żywo” pisemne rozmowy z Czytelnikami, słowa napisane odręcznie, gdzieniegdzie dorysowane serduszka ❤ które do mnie dotarły, podarowały poczucie bliskości. Czytałam, czytałam i czytałam… i w końcu jak małe dziecko wybuchnęłam płaczem. Trudno mi nawet o tym pisać. W ostatniej książce jest cząstka mojej duszy. Niezwykle cenna jest każda pamiątka z miejsca, w którym się znalazła.

książka

Wiele ciepła, pięknych życzeń, podziękowań i dobrych myśli zostanie ze mną na zawsze. Podziękuję za nie tam, gdzie się spotykamy (w mediach społecznościowych), ale nie mogłam nie napisać o tym i tu. Jaką wielką magię mają słowa, jak wielką radość można nimi sprawić… jak dobra wróżka potrafią w sekundę szare ubranko dnia zmienić w kolorową szatę.

Życzę Państwu słonecznego, uśmiechniętego weekendu.

8 myśli w temacie “Słowo – niby nic, a może zadziałać jak dobra wróżka”

  1. Słowo może uzdrawiać, kaleczyć duszę. Może sprawić, że dusza zacznie się zamartwiać tak bardzo, że cialo zacznie chorować. To na pewno są prawdy wszystkim znane, ale ciagle zapominane. Serdeczne pozdrowienia znad sztalug malarskich przesyła Krysia

    Polubione przez 1 osoba

    1. Tak. Bezcenne i nie powinno się o nich zapominać. A tym bardziej wzruszają gesty czy słowa podarowane przez osoby nieznane osobiście. Życzę każdemu takich sytuacji jak najczęściej 🙂

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s