Ograniczyłam trochę kontakty z internetowym światem. Dziś zauważyłam, że od trzech tygodni nie wyklikałam tu ani słowa. Chyba trochę winien temu Czas. Rozpędzony – głuchy jest na prośby, mowy nie ma o jakiejkolwiek współpracy i tak, dzięki niemu, doleciałam do czerwca sama nie wiem kiedy.

Moim lekarstwem na zmęczenie jest muzyka. Wracam do niektórych piosenek. Jedną z nich jest ta znajdująca się poniżej (znalazła się na play liście, na końcu mojej ostatniej książki, tuż, tuż po wyznaniu w rozdziale „Co w mojej duszy gra” 😉 ).

W bałkańskim kociołku

Tłumaczenie fragmentów tekstu piosenki: Od stu lat tylko ciebie kocham, ale przed wszystkimi muszę zaprzeczać. Rozbiłam twój świat. Nie wiem po co ci ja. Rzeczywistość uderza w twarz. Dla ciebie królowa, dla wszystkich błądząca grzesznica. Nienawidzę naszej miłości. Wypijam ostatnią lampkę i odejdę, ale czy coś zmienię? Do końca życia nasze dusze będą się kochać. Dlaczego nie mam prawa do szczęścia?

Teledysk znajduje się na YouTube.

W międzyczasie odkrywałam nowego Bloggera. Zapewne posiadacze blogów wiedzą już, że Blogger wprowadza nowy interfejs. Na razie jest możliwość przełączania się między nową i starą wersją. „Za chwilę” to się zmieni (trzeba będzie korzystać z nowej wersji). Są zmiany w edytorze tekstu. Chyba warto spróbować poznać nowe zasady, bo w przypadku jakichś problemów można jeszcze wrócić do znanej wersji Bloggera. TU zamieściłam screeny (z objaśnieniami) i napisałam kilka słów o tym jak pisać posty po nowemu, jak dodawać obrazy (jak je rozmieszczać, jak ustawić ich rozmiar), jak zmienić szablon bloga.

blogger krok po kroku

Reklama