O stronie/ KONTAKT

Znajdują się na tej stronie fragmenty moich książek, ale nie tylko… Piszę tu o codzienności i przeszłości, marzeniach i wspomnieniach, o ulubionej muzyce, obejrzanym filmie czy przeczytanej książce.  Zapraszam na pogaduszki.

magnolia

***

W zakładkach i niektórych wpisach na tej stronie są fragmenty książek opublikowanych (niektóre nie są już dostępne, czekają na nowe wydanie)

i

książek napisanych, ale jeszcze niewydanych (fragmenty są w zakładkach: „Powrót do świata retro„, „Bałkański kalendarzyk” i „Rodzi się nowa książka (fragmenty)„).

***

zastrzeżone

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane zamieszczeniem cytatów / fragmentów moich tekstów na swojej stronie.  Można to zrobić tylko za moją zgodą. Zapytanie nic nie kosztuje – zapobiegnie złamaniu Prawa Autorskiego (w tym Prawa Cytatu).

 ***

TU znajdują się FRAGMENTY moich KSIĄŻEK

W bałkańskim kociołku

„W bałkańskim kociołku” życie wre…

Podglądamy ludzi i ich obyczaje. Uczestniczymy w toczących się sporach, poznajemy przesądy, legendy, fakty i miejsca. Książka jest wspomnieniem podróży i naszego codziennego życia.

kolaż wspomnienia

***

W cyklu „Z podróży do świata retro”/”Powrót do świata retro” cofnęłam się w czasie i opowiedziałam o dziewiętnastowiecznej rzeczywistości (w treści są wątki kryminalne i satyra).

Retro powrót

***

Rodzi się nowa książka…

nowa książka

***

W książkach podróżniczych są wspomnienia z codziennego życia i wojaży po Bałkanach w towarzystwie mojego Męża pochodzącego z tego pięknego krańca Europy. Dzielę się z Czytelnikami tym, co znalazłam w bałkańskim kociołku.

 

W bałkańskim kociołku życie wre

A4.fo2

***

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: